Anasayfa / Android / Android 7.1.2 Nougat güncellemesi ne zaman yayınlanacak

Android 7.1.2 Nougat güncellemesi ne zaman yayınlanacak

Android 7.1.2 Nougat güncellemesi önümüzdeki aylarda yayınlanacak 

Android 7.1.2 güncellemesi
Android 7.1.2 güncellemesi

Android 7.1.1 güncellemesi yayınlandıktan sonra  Android Nougat‘de önemli yenilikler ve hatalar kapatılmıştı. Google yeni bir güncellemesi olan Android 7.1.2 Nougat güncellemesini önümüzdeki aylarda yayınlayacağını  resmen duyurdu .

Android 7.1.2 Nougat güncellemesini simdi incelemek istiyorsanız  eğer  Android Beta Programına  kaydolduysanız  Android 7.1.2 Nougat güncellemesini inceleme imkanı bulabiliyorsunuz .

Android 7.1.2 Beta sürümü nezaman yayınlanacak  ilk etapta  Google Pixel, Pixel XL, Nexus 5X, Nexus Player ve Pixel C cihazları yayınlanacak olan güncelleme diyer telefonları gelmezi 2/3 ayı bulması beknemekte

Android 7.1.2 güncellemesi aslında daha çok  kullanıcı deneyimi artırma ve bir önceki sürümün hatalarını kapama odaklı olağın beklenmekte .

Eğer Android 7.1.2 güncellemesini şimdiden incelem istiyorsanız , Android Beta Programına katılıp yeni sürümü olan Android 7.1.2 güncellemesini test edebilirsiniz .

 

 

 

Hakkında Onur çelik

One comment

  1. Google bugün yeni Android 7.1.2 Nougat güncellemesiandroid 7 1 2 nougat guncellemesi geliyorni duyurdu. Güncelleme, public betası bugün yayınlanacak.
    Eğer Android 7.1.2 güncellemesini şimdiden incelem istiyorsanız , Android Beta Programına katılıp yeni sürümü olan Android 7.1.2 güncellemesini test edebilirsiniz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir