DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Yarın tanıtılacak Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın en yeni görüntüleri ortaya çıktı

3 hafta önce
11 kez görüntülendi

Yarın tanıtılacak Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın en yeni görüntüleri ortaya çıktı
Büyük merakla beklenen ve yarın MWC 2018‘de tanıtımı yapılacak olan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin en yeni görüntüleri ortaya çıktı. Daha önceki sızıntılardan cihaz hakkında neredeyse tüm bilgileri öğrenmiştik. Bu görseller ise artık cihazın tasarımının nasıl olduğu ile ilgili tüm soru işaretlerini giderecek cinsten.
 
Cihazların özellikleri, fiyatlandırmaları, ön sipariş, tanıtım, ve piyasa sürülme tarihleri de olmak üzere tüm bilgilere sahibiz. Fakat Samsung’un yeni amiral gemilerini hiç bu kadar net görmedik. 
Fotoğrafların bir çoğu “vnas_world” adlı instagram hesabından paylaşıldı. Bu hesap yalnızca Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin sızan görsellerini paylaşmak için oluşturulmuş bir hesap olarak görünüyor.
Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 fiyatlarının düşmesi bekleniyor
Bir başka instagram hesabında ise Samsung Galaxy s9 ve Galaxy S9’un üç farklı rengini arkadan gösteren bir fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğraf daha sonra hesaptan kaldırıldı. Samsung’un yarın “Unpacked” etkinliği yapacağı yeni amiral gemileri için 2 Mart‘ta ön sipariş alması bekleniyor. Satışa ise 16 Mart Cuma günü sürülecek.

Yarın tanıtılacak Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın en yeni görüntüleri ortaya çıktı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık