$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Android için Twitter Lite Uygulaması Şimdi 24 Ülkede

  • 01.12.2017
  • 124 kez okundu

Filipinlerde başarılı bir denemeden sonra Twitter, veri dostu Lite Android uygulamasını Asya, Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Latin Amerika’daki 24 ülkede kullanıma sunuyor. Hatırlanması için, Twitter Lite ilk olarak Hindistan, Endonezya, Filipinler, Brezilya, Arjantin ve Meksika ile birincil hedef pazarlar olan Nisan ayında mobil Web için bir Aşamalı Web Uygulaması (PWA) olarak başlatıldı .

Eylül ayında, şirket Filipinler’deki uygulamanın Android sürümünü test etmeye başladı . Ne yazık ki, Android uygulaması henüz Hindistan’da kullanılamıyor.

Google Play’den edinilebilirken, Twitter Lite (3MB boyutunun altında) 2G ve 3G ağlarında hızlı bir şekilde yüklenir ve kullanıcıların bağlantıyı geçici olarak kaybetmesi durumunda çevrimdışı destek sunar.

Twitter Lite (APK) İndir

Tıpkı Facebook Lite gibi kullanıcıların görmek istedikleri resim veya videoları indirmek için bir veri koruma modu da sunar.
Twitter’da Product Manager olan Jesar Shah’ın blog yazısında “Nisan ayında, veri kullanımını en aza indirgeyen, yavaş bağlantılarda daha hızlı yük sağlayan ve güvenilmez mobil ağlarda daha dayanıklı olan yeni bir mobil web deneyimi olan ‘Lite’ Twitter’ı başlattık” Cuma gününde.

“O günden bu yana, katılımı artırdık – örneğin, Twitter Lite’dan gönderilen tweetler yüzde 50’den fazla arttı” dedi.

Eylül ayında, Twitter, Filipinler’deki Google Play Store’da kullanıma sunuldu.

Shah, “On-the-ground kullanıcı araştırması ve Play Store incelemeleri sayesinde, çok değerli geribildirim aldı.Bu olumlu sonuçlara dayanarak, onu dünya genelinde daha fazla kişiye sunmaya karar verdik” dedi.

Twitter Lite şu anda Cezayir, Bangladeş, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Ekvator, Mısır, İsrail, Kazakistan, Meksika, Malezya, Nijerya, Nepal, Panama, Peru, Sırbistan, El Salvador, Güney Afrika, Tayland’da , Tunus, Tanzanya ve Venezuela.

► Android için Twitter Lite Uygulaması Şimdi 24 Ülkede

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ