$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Diriliş Ertuğrul 118.bölüm

  • 16.05.2018
  • 188 kez okundu

Diriliş Ertuğrul 118.bölüm

TRT 1’in kültleşen dizisi Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Halime Hatun öldükten sonra Ertuğrul Bey’in ne yapacağı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile nefesleri keserken hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı aranmaya başlandı. Gelin önce Diriliş Ertuğrul 117.son bölümde neler yaşanmış özetine bir bakalım hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

Diriliş Ertuğrul 118.bölüm

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 117.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ;  Nice vakittir heyecanla beklenen Osman, nihayet doğmuş ve Kayı Obası’ndaki herkes büyük bir sevinç yaşamıştı. Ancak bu mutluluk pek uzun sürmemiş ve Halime’nin beklenmedik ölümüyle Kayı Obası’na büyük bir yas hâkim olmuştu. Bunun yanında eski düşman Noyan çıkagelmiş ve Ertuğrul’a karşı Tekfur Kritos ile iş birliği yapmak üzere buluşmuştu. Tekfur Kritos ise Marya’nın kendisine ihanet ettiğini öğrenmiş ve onun cezasını kesmişti…

Halime’nin ölümüyle aç kalan Osman’a bir süt anası bulunabilecek mi? Noyan’ın Ertuğrul’a karşı ilk hamlesi ne olacak? Noyan, Almıla üzerinden nasıl bir oyun kuracak? Tekfur Kritos, Halime’nin ölümüyle güçsüz düştüğünü sandığı Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacak? Halime’nin ölümüyle sarsılan Kayı Obası’nda ahvâl ne olacak?

► Diriliş Ertuğrul 118.bölüm

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.