Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanı

21:32:31 | 2020-01-01

Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanı 

Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanı özeti

O3 Medya ve NGM'nin ortaklaşa hazırladıkları Sefirin Kızı dizisinin başrollerini yakışıklı oyuncu Engin Akyürek (Sancar) ile güzel oyuncu Neslihan Atagül Doğulu (Nare) palaşıyorlar. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken dizinin senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem kaleme alıyorlar.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya) gibi tanınmış isimlerde yer alıyor. Yeni bölümleri ileher Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanı yayınlanan yeni bölümün hemen arkasından sitemizde yerini alacaktır. Merakla beklenen Sefirin Kızı yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20:00'de Star Tv'de...

Tür: Dram, Aşk
Yönetmen: Emre Kabakuşak
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem
Kanal ve Yayın Günü: Star Tv - Pazartesi - 20.00 

Sefirin Kızı Konusu:

Yapımcılığını NGMedia ve O3 Medya'nın ortaklaşa üstlendiği  yeni dizi Sefirin Kızı'nın erkek başrol oyuncuları belli oldu. Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın senaryosunu kaleme aldığı yeni dizisinin erkek başrolü Engin Akyürek kadın başrol oyuncusu ise Neslihan Atagül Doğulu oldu. Sefirin Kızı her Pazartesi akşamı Star Tv'de ekranlara gelecek. Sefirin Kızı isimli dizinin çekimleri ise Muğla'da gerçekleştiriliyor.
ETİKET :  Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanı Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanı izle Sefirin Kızı 4. Bölüm Fragmanıseyret

Tümü