$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,05

Elimi Bırakma 12. bölüm izle

Elimi Bırakma 12. bölüm


Elimi Bırakma 12. bölüm

Elimi Bırakma‘dan bir yeni fragman daha geldi. 12. yeni bölüm ilk fragmanında; Azra, Ulvi’ye ‘bana kardeşimi verin bu evden hemen çıkıp giderim’ der. Cansu intikam yeminleri eder. Sumru, Hülya’dan sonra Serap’a da Azra’nın Cenk’e deli gibi aşık olduğunu bu nedenle miras oyununu oynadığını söyler.

Elimi Bırakma 11.bölümü ile TRT1 ekranlarında yayınlandı. Elimi Bırakma 11.son bölümde; Azra’nın konağa taşınması herkesi şok ederken, yeni bölümde kardeşi için bundan vazgeçeceğini söyler. Öte yandan kardeşinden gelen haber onu büyük bir çukura sürükleyecektir. İşte, merakla beklenen Elimi Bırakma 12.bölüm fragmanı.TRT ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Elimi Bırakma 11.son bölümde; Feride Hanım’ın zorla hastaneye götürülmesi Cenk’i çileden çıkarır.

Elimi bırakma 12. bölümPolislere karşı gelmesi nedeniyle yaka paça götürülürken, Azra da yardımcı olabilmek için gittiği karakolda alıkonur. Annesinin yaptıklarına akıl sır erdiremeyen Cenk, Azra’ya olan aşkının anlaşılması ile de imtihan edilecektir. Diğer bir yandan Azra’da kurtulmak için elinden geleni yapan Serap, Feride Hanım’ın Azra’yı konağa getirmesi ile şok olur.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk’in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.
Elimi Bırakma 12. bölüm izle,Elimi Bırakma 12. bölüm full izle,Elimi Bırakma 12. bölüm ,Elimi Bırakma 12. bölüm donmadan izle,Elimi Bırakma 12. bölüm bedava izle,Elimi Bırakma 12. bölüm hda donmadan izle,Elimi Bırakma 12. bölüm tek part izle,Elimi Bırakma 12. bölüm youtube

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ