$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Galaxy S8 Görüntüleri ve özelikleri sızdırıldı

  • 04.01.2017
  • 1.328 kez okundu

Galaxy S8 Görüntüleri ve özellikleri sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi, bu amiral gemisinin tasarımıyla ilgili toptan değişiklikler üzerinde çalışılmak üzere söylentilere yol açtı.

Telefonun son görüntüleri bazı söylentiler gibi düşündüğü gibi telefonun arkasında çift mercekli bir kamera kurulumu olmayacağını gösteren ortaya çıktı.

Başka bir sızdırılmış görüntü setinde, Samsung Galaxy S8, fiziksel home düğmesi olmadan görülüyor, ancak alt çerçeve hala mevcut. Home düğmesinin bu şekilde kaldırılması, Galaxy S8‘in iki tarafında da kavisli daha büyük bir ekran boyutuna sahip olacağı anlamına geliyor.

Sızıntılar aynı zamanda ölü Samsung Galaxy Note 7 ile bazı benzerliklere dikkat çekiyor. Beklendiği gibi yalnızca bazı tasarım özellikleri değil, Galaxy Note 7’nin bazıları Galaxy S8‘e gidecek. Yeni görüntülere göre Galaxy S8, Özellikle fotoğraf makinesinin ve sensörün konumlandırılmasına bakıldığında Not 7 ile neredeyse benzer bir ekrana sahiptir.

Samsung Galaxy S8, fiziksel home düğmesinden kurtulduğundan, bu özelliğin artık arka kapağın hemen altında, telefonun arkasında görüneceği yönünde söylentiler dolaştı. Bununla birlikte, yeni sızıntı, tarayıcının ekranda yaşayacağını iddia ederek aksini belirtiyor. Galaxy S8’de parmak izi tarayıcının yerleştirilmesiyle ilgili böyle bir söylenti ilk defa geldi. Ayrıca sızıntı, Not 7’nin iris tarayıcısının S8’de de kullanılabileceğini ekliyor.

Samsung Galaxy S8′de Plus sürümü bulunacak. Eski ekranın 5 inç ekran boyutunu koruyacağı yerde, daha büyük S8 Plus’ın 6 inç ekran paneliyle birlikte verileceği söyleniyor. Galaxy S8 için 8GB’lık bir RAM de var, ancak özellikle şirket ilk 6GB RAM telefonunu kısa bir süre önce piyasaya sunduğu için Galaxy C9 Pro’yu tercih etti

Galaxy S8 Görüntüleri ve özellikleri sızdırıldı

► Galaxy S8 Görüntüleri ve özelikleri sızdırıldı

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.