$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Google Pixel 2 görüntüleri ortaya çıktı

  • 08.08.2017
  • 146 kez okundu

Google Pixel 2 görüntüleri ortaya çıktı

Google’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 2, yeni bir sızıntıyla karşımıza çıktı. İşte tüm tasarım detayları görüntülenen Google Pixel 2

Google’ın yeni jenerik amiral gemisi tasarımının neye benzeyeceğini gösteriyoruz. Gösterimler, görünüşe göre Google telefonlarının hayranı olduğu biri tarafından yaratıldı ve telefonla  ilgili sızdırılmış ayrıntılara dayandığı söyleniyor.

Google Pixel 2‘nin HTC tarafından üretildiği ve kod adı Walleye ile birlikte geleceği bildirildi. İşlevler, 16: 9 en-boy oranına sahip olması beklenen cihazın boyutunu tasvir eder. Dikkat çekilebilecek diğer özellikler, tek bir arka kamera gibi ekranın çerçevelerinin varlığını içerir. Bu özelliklerin ayrıntılarını veren önceki sızıntılarla aynı hizada olan bir arka parmak izi sensörü de bulunmaktadır.

Yakın zamanlarda sızdırılan bilgilere bakıldığında , fiziksel home  düğmesinin bulunmaması ve bu işlemler sırasında yakalanıyor. Pixel 2 ve Pixel XL 2 sanal ekran tuşlarını kullanacak. Buna ek olarak, Pixel 2 ve Pixel XL 2, 3.5mm ses çıkışını içermeyecek ve bunun yerine, HTC U11‘de tanıtılan Edge Sense teknolojisine benzer olması beklenen, HTC tarafından tasarlanmış basınca duyarlı çerçevelere sahip olacak.

Ancak Pixel XL 2‘nin Pixel 2 ile aynı tasarımı olmayacağına dair söylenti var; bunun nedeni, LG tarafından üretilmiş olması gerekçesiyle Pixel XL2‘nin, 18: 9’luk bir açı ile çerçeve küçültmeyen bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Oranı sadece Galaxy S8 gibi. Her iki modelin de bu yıl ekim ayında resmi olarak görev yapması bekleniyor, büyük olasılıkla Android O’yı çalıştırıyor.

► Google Pixel 2 görüntüleri ortaya çıktı

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.