$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

HTC 11’in özelikleri

  • 09.02.2017
  • 1.352 kez okundu

HTC 11’in özellikleri sızdı

HTC 11 sızdırılan bilgilere bakıldığında Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi ve Android Nougat 7.1.2 geleceği gelen bilgiler arasında bulunmakta.

2017 yılı akıllı telefon biyasasının en hareketli yılı olacağını söylemek yanlış olmaz , Android cephesinde rakabet kıyasıya sürerken kimi şirket var olma mücadelesi verirken öte yana bakıldığında ise gerek olanaklar gerekçe teknolojik geçmişin verdiği avantajları kullanan dev şirketler karşısında var olabilmek gerçekten güç gibi görünüyor .

HTC 11 özelikleri

HTC‘de içinde bulunduğu dar boğazı açmak için yeni amiral gemisi olacak olan yeni akıllı telefonu HTC 11 için gerek performans gerekse görsel olarak çok iyi bir telefonun gelmesi ümit ediliyor .

Karşı tarafa bakıldığında Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 için yaptiğı çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda HTC 11‘in güçlü rakipleri karşısında işinin ne denli zor olduğunu söylemek gerekir , diğer tarafta ise iPhone yeni amiral gemisi hakkında net bir bilgi bulunmaması ve 10 yıl vesilesiyle kendinden çok konuşulacak bir akıllı telefonla geleceği bilinmekte .

HTC 11’in özelikleri ve çıkış tarihi hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor !

Tayvan merkezli akıllı telefon üreticisi olan HTC‘nin bir kaç yıldır finansal sorunlarla uğraşmakta olduğu biliniyor . Şirketin çıkardığı akıllı telefonlarda istenilen başarıyı bir türlü yakalayamamasi ise bu krizi oldukça derinleştirmiş gibi görünüyor .

Üzerindeki olumsuzluklari dağıtmak için çalışmalar içerisinde bulunan HTC‘nin yeni amiral gemisi olacak olan telefonu HTC Ocean kod adıyla ortaya çıkan telefonun aslında HTC 11 olduğu ortaya çıktı . HTC 11 adıyla piyasaya çıkacağı belirtilen telefonun Snapdragon 835 yonga setiyle geleceği kesinlik kazanmış gibi görünüyor .

► HTC 11’in özelikleri

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.