DOLAR: 4.04 TL
EURO: 5.00 TL

iOS 10.2 ile gelen yenilikler

1 yıl önce
61 kez görüntülendi


iOS 10.2 ile gelen yenilikler

Apple’ın  uzun zamandır üzerinde çalıstığı  yeni mobil işletim sistemi  iOS 10.2, güncellemsi geçtiğimiz günlerde  yayınlandı .

 

Apple’nin   yeni güncellemsinde  en büyük yenilik   emoji güncellemesi olduğunu söyleyebiliriz.  Gelen güncellemleyle  palyaço yüzü, yüz palmiyesi, selfie, tilki yüzü, baykuş, pastırma, avokado, kruvasan ve daha birçok yeni  emoji Apple kullanıcılarını hizmetine sunuldu. Bir önceki sürümdede var olan emojiyi yeniden tasarladı ve daha ilgi çekici hale getirdi.

iOS 10.2 ile gelen  yeniliklerden birtaneside   Tv uygulaması  Apple tarafından tasarlanan ve  televizyon izleme  olanağını basitleştiren  ayrıca tv rehberi olarak da  hizmet veren bu yenilikden yazımızın ilerleyen bölümlerinde  detaylıca bahsedeceğiz. Her ne kadar  Tv uygulamsı yenilensede  simdilik bu özellikden  sadece ABD Apple deki kullanıcılar yararlanacak .

iOS 10.2 ‘ile  3 yeni duvar kağıdı  sisteme eklendi .

Apple iOS 10.2 güncellemesi ile   bir çok hatanın düzelmesinide böylelikle yapmış oldu . güncellemelerde Kamera uygulamasında ise yenilikler oldu

Ayarları Koru ismi verilen  bir şeçenek sayesinde  kamera uygulamasını kapatıp tekrar açtığınızda  foto  moduna geçmek yerine son kullandığınız moddaki ayarlarınızla devam etmenizi sağlıyor

 

 

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık