$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,51 / Satış: 5,53

Künye

uzmankafa-log

Sahibi-Genel Yayın Yönetmeni /  Grantee-Editor in Chief 
Alpaslan Günaydın

Genel Yayın Koordinatörü 
Asuman Kıliç

Editörler / News Editors 
Uğur Arık – kadioglublog@uzmankafa.com
İsa Kadı – İsa@uzmankafa.com
Dilek Uysal – dilek_uysal@uzmankafa.com
Hasan Coruh – coruh@uzmankafa.com
Ayça Bilgin – abilgin@uzmankafa.com
Sait Yelken – sait.y@uzmankafa.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor 
Ayhan Bursalı – ayhan-b@uzmankafa.com
Suat gümüş – suat.gumus@uzmankafa.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult 

Av. Ayça Güngördü – hukuk@uzmankafa.com

Reklam /  Advertise

Ali ihsan  Genç – bilgin@uzmankafa.com

İletişim / Communication 

+90 (216) 981 12 12
MAİL
destek@uzmankafa.com
bilgin@uzmankafa.com

Adres
Yukarı dudullu  Mahallesi Nato  Yolu caddesi no:98/14  Ümraniye – İSTANBUL

Yer Sağlayıcı /Location Provider 
GÜZEL HOSTİNG – GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.

+90 (850) 885 0 558

bilgi@guzel.net.tr

Yazılım

WordPress 4.9.4. altyapısı ve uzman v.2  teması ile hizmet vermekteyiz.

Uzmankafa.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir.


Uyarı: Sitede tıkladığınız tüm harici linkler, açılan sayfalar, reklam tıklamaları vb. yollarla çıkacak sıkıntılara veya sorunlara karşı sitemiz sorumlu tutulamaz.