$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Nokia’nın N Serisi geri geliyor!

  • 10.02.2017
  • 75 kez okundu

Nokia N Serisi ile geri geliyor!

Nokia N Serisi

Bir zamanların  efsanesi olan   N serisini serisni yeniden canlandırmak istiyor .  Nokia’nın, MWC 2017 etkinliğinde Nokia  N Series ailesine ait yeni telefonları tanıtacağına dair bilgiler ortaya çıktı.

Nokia ve HMD‘nin işbirliğiyle tekrar hayata geçirilecek olan  Nokia  N Series ait telefonlar hangileri olacak hemüz kesinlik kazanmazken aklımıza gelen ilk soru  Nokia’nın  yeni üst düzey akıllı telefonu olacak olan Nokia 8 mi geliyor sorusu geliyor .

Nokia 6 ön satışa sululması ve kısa sürede tükenmesi  Nokia 8 nezaman çıkacak ? sorusunu sormamıza sepep olurken  Nokia’nın Android tabanlı telefonnu olan  Nokia 6 istediği başarıyı yakalamışken akılı telefon biyasasının 2017’de epey hareketli geçireceğimizi ortaya koyuyor.

Çin Patent Ofisi’nde ortaya çıkan ve   Baidu üzerinden yayınlanan görsellere baktığımızda  uçları deyiştirilebilen bir kalem ve  NSERIES yer aldığı telefon görülmekte . Görsellere baktığımızda  Nokia N Serisi ismini tasayan telefonla  Nokia eski  günlerine geri dönecek gibi görünüyor . Nokia N Serisi ile üst sekmen telefona yakışır özeliklerle gelmesi bekleniyor .

Nokia N Serisi nezam çıkacak ? ve Nokia N Serisi özelikleri hakkında net bir bilgi bulunmamakta .

 

 

 


	

► Nokia’nın N Serisi geri geliyor!

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ