$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

samsung galaxy s8 ne zaman çıkacak

  • 09.01.2017
  • 176 kez okundu

Herkezin merakla beklediği Samsung’un Galaxy S8’yi ne zaman çıkacak ?

 

Merakla beklenen Galaxy S8 hakkında yeni iddialar gelmeye devam ediyor . Nisan aylarında Samsung’un yeni amiral gemisi olan galaxy S8‘in tanıtımını yapacağı hakkında bilgiler gelmekte öyleki Samsung’un yeni amiral gemisi olacak Galaxy 8 ,için satış hedeflerinin bile belirlendiği bir aşamada yakın bir zaman diliminde tanıtımını yapması beklenmekte .

Galaxy S8′in Satışa çıkış tarihi netlik kazanmaktan şirketin 60 milyon Galaxy S8 satışı hedeflediği şirket yetkilileri tarafından söylenmekte .
Güney Kore merkezli şirketin Galaxy S8‘in piyasaya çıkış tarihini planladığını gelen haberler arasında , Güney Koreli bir medaya şirketinin yaptığı habere göre Samsung Galaxy S8‘in çıkış tarihinin 18 Nisan olduğunu iddia etmekte .
Samsung Galaxy S8 ‘in mart yada nisan aylarında ABD’düzenlecek bir etkinlikte resmi tanıtımının yapılacağı söylenmekte . Samsung’un Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından müthiş özelliklerle donatacağı Galaxy S8 için belirlediği 60 milyon hetefini tutturacakmi milinmez ama Galaxy S4 2013 deki satış rekorunu gerçeğe benziyor note 7‘nin piyasadan çekilmesine karşın hala kayda değer bir kullanıcıya sahip olması Samsung’un fanatik kullanıcılarını olduğuna işaret etmekte .Ortaya atılan ve Galaxy S8 olduğu iddia edilen görsellere baktığımızda Samsung’un yeni amiral gemisinde ince ve şık bir tasarıma gittiği görülmekte hemen hemen tüm samsung klasik home tuşu bulunmayacak

► samsung galaxy s8 ne zaman çıkacak

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.