$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Viber, Gizli Mesajlar Özelliği geldi

  • 07.02.2017
  • 1.311 kez okundu

Viber’den yeni bir özellik olan   Gizli Mesajlar Özelliğini Tanıttı

Dünya çapında en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında 3. sırada bulunan Viber, yeni bir özellik daha kazandı.

Viber, Gizli Mesajlar Özelliği giyor
önümüzdeki günlerde kullanıcılar hizmetine sunulacak yeni özellikle beraber Viber , hızlı video özelliğininde yeni bir güncelleme ile hizmete girmiş olacak .

Yayınlanacak bu bu yeni gizli mesajlaşma özelliği sayesinde Viber kullanıcılarını karşı tarafa gönderdikleri mesajlar okunduktan sonra bir süre sonra kendiliğinden silme olanağı sağlayacak . Gizli mesaj özelliğinde  Fotoğraf gönderimi ise  karşı taraf fotoğrafı acaba kadar bulanık bir şekilde görünecek mesaj görünüp açıldıktan sonra önceden belirlenen süre zarfında silinecek .

Viber’a hızlı video özelliği nasıl kullanılır ?

Viber’a hızlı video özelliği nasıl kullanılır ?

Gizli mesajlaşma özelliğinin yanında da yazımızın yukarısında bahsetmiştik Viber’e bu yeni gizli mesajlaşma özelliğininde yanında hızlı video özelliği de eklenecek.

Viber’a hızlı video özelliği nasıl kullanılır ?

Hızlı video özelliği konuşma yaptığınız pencerede bulunan video ikonu ay basılı tutup videolarınızı karşı tarafa göndermeniz sağlayacak faka sadece 30 saniye ile sınırlı olduğunu bildirmektedir fayda var.

► Viber, Gizli Mesajlar Özelliği geldi

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.