DOLAR: 4.04 TL
EURO: 5.00 TL

WhatsApp bildirim sorunu bakın nasıl çözülüyor?

6 ay önce
78 kez görüntülendi


WhatsApp bildirim sorunu bakın nasıl çözülüyor?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ta son dönemlerde iOS işletim sistemli cihaz kullanıcılarının yaşadığı bildirim sorunu ile gündeme gelirken, bu sorunu çözmek adına bakın ne yapılması gerekiyor?

WhatsApp bildirim sorunu

iOS işletim sistemli akıllı cep telefonu kullanıcıları, son dönemlerde WhatsApp‘larında yaşadığı problemle birlikte saç baş yolar hale geldi. Yaşanan bu hata nedeniyle WhatsApp bildirimleri ana ekrana çok geç gelirken, kimi zaman ise hatta bu bildirimlerin telefon ekranlarına hiç düşmediği belirtiliyor.

Birçok kişi bu sorunun üstesinden nasıl geleceği hakkında bilgi sahibi olmak için yol ararken, birçok kişi ise AppStore’da yeni WhatsApp güncellemesinin yayınlanmasını bekliyor. Bu sorunu gidermek için çeşitli yöntemler aranırken, yabancı ve yerli forumlarda bu hatanın giderilmesi için bir çözüm bulunduğu belirtiliyor.

Sorunun çözümünü bulmak için ilk olarak WhatsApp uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. WhatsAppuygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımdan ayarlar sekmesine tıklayın ve karşınıza çıkan Bildirimler sekmesine tıklayın. Bu sekmeye tıkladıktan sonra en alt kısma inin ve karşınıza çıkan Bildirim Ayarlarını Sıfırlayın seçeneğine dokunun.

Bu seçeneğe tıkladıktan sonra sorunun ortadan kalktığı belirtilirken, çoğu kişi bu çözüm yöntemiyle birlikte sorunsuz bir şekilde WhatsApp uygulamalarını kullandıklarını belirtiyor. Öte bir yandan yaşanılan sorunları gidermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten WhatsApp uygulaması çalışanları, bu hatanın giderilmesi için çok kısa bir süre içerisinde güncelleme yayınlayacaklarını duyurdu.

 

Kaynak:maxicep.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık