$ DOLAR → Alış: 5,61 / Satış: 5,63
€ EURO → Alış: 6,43 / Satış: 6,45

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?
  • 30.09.2018
  • 108 kez okundu

‘i kullanabilmek için üç önemli şart bulunuyor. Bunlardan ilki ve en önemlisi , AndroidWindows PhoneBlackBerry ya da Nokia S60 işletim sistemi olan bir telefonda  uygulamasını kullanıyor olmanız.

İkinci ve üçüncü şartlar ise, bilgisayarınızda Safari, Chrome, Opera veya Firefox tarayıcılarından birinin yüklü olması ve telefonunuzda ’ın en güncel sürümünün bulunması.

Ayrıca ’ın Windows ve Mac sürümü de yar alıyor. uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirerek tarayıcıya ihtiyaç duymadan da ’i kullanabilirsiniz.

:: https://www.whatsapp.com/download/

Güncel WhatsApp sürümünü kullanın

Eğer WhatsApp’ın en güncel sürümünü kullanmıyorsanız, uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.

Tarayıcıyı açın ve Adresine Gidin

Tarayıcınızı açın ve aşağıdaki bağlantıdan WhatsApp Web sayfasına gidin.

:: https://web.whatsapp.com/

Barkod’u taratın

WhatsApp Web sayfasına gittikten sonra, tekrar akıllı telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp>Ayarlar bölümüne girin ve WhatsApp Web seçeneğine tıklayın. Bu seçenek henüz bazı kullanıcılarında aktif değil. Bir kaç gün içerisinde aktif olacaktır.

Avrupa ücretsiz internet için harekete geçti!

Avrupa ücretsiz internet için harekete geçti. Yapılacak alt yapı çalışmaları ile birlikte Avrupa’nın birçok yerinde internet ücretsiz olacak.

WhatsApp’ın tarayıcı veya PC uygulamasını açtığınızda WhatsApp Web sayfasında yer alan barkoda telefonun kamerasını odaklayarak barkodu taratın.

Barkodu tarattıktan sonra WhatsApp‘ı tarayıcınızda açtığınız WhatsApp Web ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca WhatsApp‘ın bildirim seslerini bilgisayarınızda duymak istiyorsanız, WhatsApp Web‘de yer alan profil resminizin yanındaki menüden ayarlamaları yapabilirsiniz.

:: WhatsApp Web’i denediniz mi?

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

© 2018 - Uzmankafa.com -Sitemizde bulunan yazı , video, fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.